Kurdeleli Balerin Topuz Yapımı – Videolu Anlatım

Alımlı Şık Alyans ve Yüzük modelleri

Saçlarımızı Nasıl Hızla Uzamasını Sağlarız..

Bayan Sandaletleri

Gelin Çiçekleri

Evlilik 05 Kasım 2012
110 views

Gelin Çiçekleri
Herkes düğününü mükemmel olmasını ister eksik bir parça gibi görünmese de gelin çiçekleri aslında olmazsa olmazıdır düğünlerin gelinliklerin ve gelinlerin.. Canlı çiçeklerin çoğunlukla kullanıldığı bir çok model gelin çiçeği göreceksiniz galerimizde.. Çiçeklerin kraliçesi olarak bilinen güller ve özellikle kırmızı güller ile genellikle düğünlerde samimi duyguları simgeler. Kırmızı güller, böylece sevgi ifadesini daha çok vurgular.. Düğünlerde genellikle lale kırmızı, sarı, mor, beyaz çeşitli renklerde kullanılır.. Sonsuz sevgi anlamı mor çiçekler, oldukça şık bir hava kadar bembeyaz gelinliğe.. Çiçeklerden lilyum ve zambak yaygın olarak arzu ve aşkı simgeler düğün çiçeklerinde.. Kısaca bazı çiçeklerin anlamına değinden sonra. ilk modelimiz ekru kumaştan yapılan gül şekli verilmiş ve ortası boncuk taşlarla süslenmiş şık çiçeğe bir göz atın..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Rengarenk güllerin yer aldığı kocaman bir demet beyazlar içindeki gelinimizin elinde çok şık bir ayrıntı ve sevgi ifadesi olarak göz doldurmuyor mu? Fuşya çiçeklerin aşağıya doğru sarkık uzun dalları da farklı bir fikir verecektir size.. Yuvarlak tomurcuk ve açmış çiçeklerle yapılmış renkli gelin çiçeği de canlı ve çok havalı gözüküyor..,Keten iplerle bağlanmış kır çiçeği demeti de oldukça büyük bir dizayn olmuş.. Yine kumaşlarla dizayn edilmiş gümüş renkli taşlarla süslenmiş bir demete siyah kuş tüyleri de değişik bir hava katmış..
Mor renkli çiçek ise tonlarının muhteşemliği ile gözler önünde.. Mürdüm güllerin arasında beyaz zambaklar harika değil mi..
Biliyorsunuz orkideler çok kıymetli çiçeklerdir.. eğer sizde canlı çiçekten bir gelin çiçeği istiyorsanız mor pembe ve beyaz orkideleri tercih edebilirsiniz.. Eğer canlı çiçek düşünüyorsanız sizde mutlaka galerimizden faydalanın derim..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Bunlar da var!
2013 Yeni Sezon Yüzük Modelleri

2013 Yeni Sezon Yüzük Modelleri

16 Ekim 2012
165 views
Sandalet Yapımı – Videolu Anlatım

Sandalet Yapımı – Videolu Anlatım

01 Ağustos 2015
147 views
2013 Tuvalet Modelleri

2013 Tuvalet Modelleri

01 Kasım 2012
154 views
Yeni Süsleme Tırnak Modelleri

Yeni Süsleme Tırnak Modelleri

06 Kasım 2012
7.427 views
Kolye Uçları Modası

Kolye Uçları Modası

08 Aralık 2012
125 views
Trend Elbise Kombinasyon Modelleri

Trend Elbise Kombinasyon Modelleri

08 Şubat 2013
6.814 views
Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları

Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları

16 Haziran 2014
111 views
Renkli Elbise Kombin Modelleri Yeni

Renkli Elbise Kombin Modelleri Yeni

10 Şubat 2013
283 views