Kurdeleli Balerin Topuz Yapımı – Videolu Anlatım

Alımlı Şık Alyans ve Yüzük modelleri

Saçlarımızı Nasıl Hızla Uzamasını Sağlarız..

Bayan Sandaletleri

Raf Sistemi Nasıl Yapılmalı

Dekorasyon 09 Ocak 2013
16 views

İdeal Raf Sistemi Nasıl Olmalı

Merhabalar bugün ev dekorasyonunda raf sistemi konusunu ele alacağız, pek çoğumuzun evinde olan ve çok farklı amaçlarda kullanılan yer tutmadığı gibi düzenleyici vazifesi gören model bence modern ve kullanışlı. Şimdi gelelim ideal raf sistemine öncelikle uygun duvar tespit edilmeli dekore etmek istediğiniz odanın en boş duvarı bu iş için uygundur. Sonrasında odanızın tarzına en uygun modeli seçmeye geldi iş, odanız modern çizgilere sahipse zıt renkler kullanarak odanızı hareketlendirebilirsiniz, genç bir odanız varsa sıra dışı eğlenceli modeller tam da size göre, yok ben klasik modellerden yanayım derseniz  koyu renkli ahşap raf modelleri ihtiyacınıza cevap verebilir. son yıllarda duvar süslemeleri oldukça rağbet görüyor sizde odanıza uygun bir yapışkan duvar süsü bulup rafınız ve odanız ile kombinleyebilirsiniz.

Kullanışlı Raf Ham Maddesi Ne Olmalı

Çok geniş bir yelpazesi olan bu modelin haliyle değişik ihtiyaçlara cevap verebilmesi adına pek çok farklı ham maddeden üretiliyor. Ama öyle sanıyorum ki en büyük rağbeti ahşap görüyor çünkü hem sağlıklı hem de kullanışlı, ahşap deyip geçmeyin üretici firmalar bizlere sınırsız renk ve model seçeneği sunarken hem dayanıklılığı ile hemde kolay temizlik avantajı ile ilk tercih sebeplerinden. Bir de plastik pvc modeller var bu tip modeller daha ziyade genç odalarında kullanılırken çizime ve kırılma ihtimali yüksek ürünlerdir. Her ne kadar görsel olarak çok farklı modellere sahip olsa da genellikle cam gibi silindiğinde bez izi kalıyor. Son olarak da metal ve emir türü raflar var ki bunlar ağırlıkları ve karama ihtimalleri olması sebebi ile pek tercih edilmezler ama en iyi modellerde bunlardır.

Emniyetli Raf Sistemi Nasıl Kurulur

Raf sistemi kuracağınız duvarın önünde koltuk yada televizyon gibi elektrikli bir cihaz bulunmamalı bir deprem esnasında rafın üzerindeki eşyalar kafanıza düşebilir yada tv gibi eşyaların üzerine düşüp patlamasına dahi sebep olabilir. Yatak odasında ise baş ucundan uzak tutulmalı. Son olarak da en önemli nokta çocuk yataklarından ve oyun alanlarından uzak ve yüksek bir noktaya kurulmalı bu sistem hatta ihtiyaç yoksa çocuk odasına konulmamalı bence. Mutfak ve bahçeler için genellikle metal raflar kullanılır bence mutfağında mutlaka rafı olmalı minik oda düzenleyicileri gerçekten de iş görüyor ortalıktaki ıvır zıvır her ne varsa ona yükleyin. Yada bahçede saksılarınızı bir araya toplayabilir şık bir görüntü yakalayabilirsiniz, oturma odalarınızda ise istisnasız her amacınıza hizmet edebilecek modelin fiyatları da çok düşük öyle büyük bütçeler ayırmanıza da hiç gerek yok. Aklınızda bir model varsa bildiğiniz marangozlarda bile istediğiniz modeli istediğiniz malzeme ile yaptırabilirsiniz. Tabi bunun yanında raflarınıza şık ayaklarda alabilirsiniz bence bunlar bir bütün hep deriz ya olmuşken iyisi olsun diye raf tutma ayağı ile güzeldir ve tamamlanır. Eğer kitap yada dergi fazlalığınız varsa çoklu raflara yönelin işinizi görsün, aksesuar yada süs eşyası koyacaksanız tekli raflar tam size göre hemde duvarda kalabalık yapmamış olur. Fiyatlara gelince ortlalama bir rafı 20.00Tl ye bulmanız mümkün tabi büyük ev gereçleri satan yerlerde bu fiyata bulabilirsiniz aklınızda olsun. Yeni konumuzla tekrar birlikte olucaz. Modanın kalbine www.moda.kadinsite.com a davetlisiniz. Ayrıca Facebook / Kadınlar Sitesi’ nden bizi takip edebilirsiniz görüşmek üzere hoşça kalın…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Dekoratif Saksı Modelleri

Dekoratif Saksı Modelleri

10 Şubat 2013
123 views
Dekoratif Vazo Modelleri

Dekoratif Vazo Modelleri

10 Şubat 2013
94 views
Abajur ve Aydınlatma Modelleri

Abajur ve Aydınlatma Modelleri

04 Şubat 2013
115 views
Dekoratif Fener Modelleri

Dekoratif Fener Modelleri

02 Şubat 2013
27 views
Yeni Halı Modelleri

Yeni Halı Modelleri

27 Ocak 2013
1.553 views
2013 Avize Modelleri

2013 Avize Modelleri

25 Ocak 2013
28 views
Porselen Çay Takımı Modelleri

Porselen Çay Takımı Modelleri

19 Ocak 2013
4.814 views
Bunlar da var!
Lüx yatak örtüsü modelleri

Lüx yatak örtüsü modelleri

12 Aralık 2012
23 views
Deluxe Yatak Odası Modelleri

Deluxe Yatak Odası Modelleri

08 Aralık 2012
69 views
Yeni Şemsiye Modelleri

Yeni Şemsiye Modelleri

08 Kasım 2012
37 views
Çılgın Yüzük Modelleri

Çılgın Yüzük Modelleri

24 Kasım 2012
19 views
Gelin Çiçekleri

Gelin Çiçekleri

05 Kasım 2012
27 views
Trend Elbise Kombinasyon Modelleri

Trend Elbise Kombinasyon Modelleri

08 Şubat 2013
6.455 views
Yeni Sezon Bilezikler

Yeni Sezon Bilezikler

03 Aralık 2012
36 views
Yeni Cep Telefon Kılıfı Modelleri

Yeni Cep Telefon Kılıfı Modelleri

17 Kasım 2012
35 views
Kadın Şapka Modelleri

Kadın Şapka Modelleri

16 Kasım 2012
19 views